AKCIA: NOVÉ DARČEKOVÉ ZMESI TERAZ V PREDAJI ODKAZ TU.

Preprava a platba

Doprava a platba pre zákazníkov e-shopu Nuties.sk

Platby za tovar je možné uskutočniť jedným z nasledujúcich spôsobov:

1. Dobierka - 1,49 EUR

2. Prevodom na účet dodávateľa - upozorňujeme, že tovar bude odoslaný až po pripísaní sumy na účet dodávateľa (pre rýchle vybavenie objednávky odporúčame zvoliť dobierku alebo platbu kreditnou kartou). Ak objednávka nebude uhradená do 7 pracovných dní, objednávka sa automaticky zruší. Bankové prevodné údaje: 4022136636/7500, pro platbu v EUR. Číslo objednávky sa používa ako variabilný symbol.

3. Používanie online platobnej brány Comgate
ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

Doručenie tovaru na zadanú adresu podľa zvoleného spôsobu doručenia

1. Využitie prepravnej spoločnosti DPD

• Objednávka je doručená priamo na adresu zákazníka za cenu dioptrie - 6,9 EUR, maximálna hmotnosť jedného balíka v objednávke je 30 kg. Ak sa hmotnosť objednávky zvýši nad túto hodnotu, doprava sa automaticky zvýši o ďalší "balík" za rovnakú cenu. Balík bude doručený na adresu uvedenú v objednávke. Platba objednávky je možná na dobierku, bankovým prevodom alebo prostredníctvom online platobnej brány Comgate.

 

2. Pomocí přepravní společnosti Zásilkovna

• Objednávka sa doručí na zákazníkom zvolené výdajné miesto.
Objednávka do 4,5 kg - 2,9 EUR, maximálna hmotnosť jedného balíka je 9,5 kg - cena za túto hmotnosť je 4,9 EUR. Ak hmotnosť objednávky presiahne hodnotu 9,5 kg, službu Zásilkovny nie je možné využiť. Objednávku je možné zaplatiť na dobierku, bankovým prevodom alebo prostredníctvom online platobnej brány Comgate.

 

DOPRAVA ZDARMA JE OD 80 EUR vrátane DPH do hmotnosti 20 kg alebo 30 kg podľa zvoleného spôsobu dopravy - ak objednávka presiahne túto hodnotu, bude doprava účtovaná podľa zvoleného spôsobu dopravy po 20 kg alebo 25 kg.

DOPRAVA ZDARMA sa nevzťahuje na zákazníkov VO. Preprava sa riadi zmluvnými podmienkami. Ak máte záujem o dlhodobú spoluprácu, kontaktujte nás na adrese: info@nuties.sk

 

Obrázek

Kvalitné spracovanie v Českej republike

O to sa potom s láskou stará množstvo zamestnancov a kontrolórov kvality v Českej republike. Sme hrdí na to, že môžeme využívať moderné technológie na prípravu výrobkov na nákup podľa najvyšších štandardov. Keďže si všetko od dodávateľov starostlivo vyberáme a potom sami spracovávame, môžeme zaručiť najvyššiu čerstvosť.

 

Najčerstvejšie exotické chute

Plody slnka k vám prichádzajú s vlastným príbehom a pripravujú sa pomocou najmodernejšej technológie, aby sa zachovala ich úžasná chuť a kvalita. Aby ste mohli ochutnať niečo nové, neustále rozširujeme náš sortiment a snažíme sa uspokojiť aj tie najhladnejšie chuťové bunky.

 

 

 

 

Banánové kousky 500 g
4,60 €
Doprava ZADARMO nad 40€
+ DARČEK
Banánové chipsy proslazené 500 g
5,00 €
   
Doprava ZADARMO nad 40€
+ DARČEK
Čočka červená půlená 500 g
2,50 €
   
Doprava ZADARMO nad 40€
+ DARČEK
Kokosové chipsy s ananásóm 200 g
4,59 €
   
Doprava ZADARMO nad 40€
+ DARČEK
Novinka

Další články