AKCIE: NOVÉ DARČEKOVÉ ZMESI TERAZ V PREDAJI ODKAZ TU.

Mandľová múka z blanšírovaných mandlí 200 g

Mandľová múka z blanšírovaných mandlí 200 g

Mandľová múka z blanšírovaných mandlí

Cena za 1 ks s DPH: 4,39 €
Cena za 1 ks bez DPH: 3,66 €
Skladom
Expedičná doba: 1 pracovný deň
Výrobca: Natural Pack Natural Pack
Kód produktu: B1827
Popis

Mandľová múka z blanšírovaných mandlí 200 g

Výroba mandľovej múky z blanšírovaných mandlí zahŕňa jemné mletie celých mandlí, ktoré zaručuje zachovanie všetkých cenných výživových hodnôt. Tento proces tiež znamená, že múka má dlhšiu trvanlivosť a je menej náchylná na oxidáciu. Okrem toho má mandľová múka vysoký obsah vlákniny, ktorá pomáha podporovať zdravú črevnú flóru a regulovať trávenie. Obsahuje tiež vysoké množstvo antioxidantov, ktoré chránia bunky pred poškodením voľnými radikálmi.

Mandľová múka má jemnú a sladkú chuť, ktorá sa výborne hodí k makrónkam. Okrem toho je táto múka bezlepková, čo znamená, že makrónky môžu pripravovať aj tí, ktorí trpia celiakiou alebo inými formami neznášanlivosti lepku. Výsledkom je zdravý a chutný dezert, ktorý uspokojí vaše chuťové bunky bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v oblasti zdravia.

V kombinácii s prípravou makrónok má blanšírovaná mandľová múka všetko, čo potrebujete na prípravu zdravého a chutného dezertu. Je plná bielkovín, vlákniny, zdravých tukov a antioxidantov, čo z nej robí vynikajúcu voľbu pre zdravý životný štýl. Preto ju neváhajte vyskúšať pri príprave makrónok a uvidíte, ako vám zlepší náladu. Vyskúšajte teda náš recept na skvelé domáce makrónky.


Spracované v ČR

Dovážame výrobky z celého sveta, ale kontrolujeme ich a spracovávame s láskou.


Najlepšia kvalita

Starostlivo vyberáme každú surovinu a na spracovanie používame najmodernejšiu technológiu.


V harmónii s prírodou

Ponúkame výber toho najlepšieho z prírody a dovážame produkty priamo z miesta pestovania.