AKCIE: NOVÉ DARČEKOVÉ ZMESI TERAZ V PREDAJI ODKAZ TU.

Džem hruška s Isot 222 g

Vydajte sa objavovať voňavé chute slovenských lesov s tým nejpekelnejším sprievodcom - papričkou Carolina Reaper. Lesné ovocie sa štipkou škorice a badiánu si v spojení s najštipľavejším čili na svete jednoducho zamilujete. Džem lesná zmes s čili Carolina Reaper je ručne vyrábaný len z poriadnej porcie starostlivo vybraného lokálneho ovocia. Neobsahuje žiadne chemické konzervanty ani farbivá.

Cena za 1 ks s DPH: 7,35 €
Cena za 1 ks bez DPH: 6,13 €
Skladom do 2-7 dní Kontaktovať predajcu
 
Výrobca: The ChilliDoctor s.r.o.
Kód produktu: CE30800953
AKCIA Grilovanie
Popis

Džem hruška s Isot 222 g

Tie najlepšie české hrušky, poctivo pálivé africké a turecké papričky s unikátnym chuťovým profilom a štipka zázvoru a korenia. To je kombinácia, ktorá si vás získa už pri prvom ochutnaní. Náš ručne vyrábaný hruškový džem s Isotech a Bird's Eye čili je plný ovocia, ktoré si vychutnáte na raňajky, v dezertoch aj k mäsu alebo vyzretým syrom.

Vedeli ste, že sú hrušky od pradávna symbolom dlhovekosti, štedrosti a dobroty? To, že sa po našom čili džeme stanete nesmrteľnými, vám bohužiaľ sľúbiť nemôžeme. Avšak to, že sme pri jeho výrobe ovocím rozhodne nešetrili a že je hruškový džem s Isotech a Bird's Eye papričkami veľká dobrota, to vám pokojne prisaháme.

Sladké hrušky tvorí s Isotech čili dokonalú dvojku. Tieto papričky pochádzajú z Turecka a v ich zemitejšiej chuti sa prelínajú tóny čokolády, kávy, tabaku a hrozienok. Majú strednú pálivosť okolo 50 000 SHU, ktorá sa postupne rozvíja a predlžuje tak skvelý zážitok z vychutnávania nášho džemu. Intenzívny zážitok z čili navyše dodávajú africké papričky Bird’s Eye, ktoré vám so svojou pálivosťou až 100 000 SHU pri ochutnávaní džemu zavaria o trochu viac.

Džemy s čili sú ručne vyrábané zo starostlivo vybraných kvalitných kusov vyzretých hrušiek, ktoré boli lokálne vypestované v našom regióne. V každom poháriku sa ukrýva len poriadna porcia hrušiek, Isotech a Bird's Eye čili, zázvor, zmes korenia, trocha cukru na dosladenie, čerstvá citrusová šťava a citrusový pektín na zahustenie. To je všetko. Žiadne konzervanty ani farbivá.

A pretože sa čili všeobecne skvele párujú s čokoládou a ovocím, okrem klasického slaného a sladkého pečiva odporúčame vyskúšať náš džem do rôznych tort, koláčov, múčnikov alebo sladkostí (pokojne aj do vianočných zákuskov). Ak vás lákajú nevšedné kombinácie, môžete pikantný hruškový džem s čili papričkami vyskúšať k syrom, použiť ako omáčku ku grilovanému mäsu alebo ako základ do marinády.

Vyrobené z vyzretého ovocia, vypestovaného v našom regióne.

Starostlivým výberom spracované len kvalitné kusy ovocia.

Všetko je vyrobené ručne.

Sterilizované bez konzervantov a farbív.

Zloženie: Hruška (66%), cukor, citrusová šťava, zázvor, čili Isotech a Birds Eye, zmes korenia. Pre výrobu 100 g hotového výrobku bolo použitých 65 g ovocia. V 100 g výrobku je obsiahnutých 51 g prírodných sladidiel. Po otvorení skladujte v chlade a spotrebujte do týždňa.

Hmotnost: 222 g

Vyrobené v spolupráci s Mlsný Filip

 


Spracované v ČR

Dovážame výrobky z celého sveta, ale kontrolujeme ich a spracovávame s láskou.


Najlepšia kvalita

Starostlivo vyberáme každú surovinu a na spracovanie používame najmodernejšiu technológiu.


V harmónii s prírodou

Ponúkame výber toho najlepšieho z prírody a dovážame produkty priamo z miesta pestovania.