AKCIA: NOVÉ DARČEKOVÉ ZMESI TERAZ V PREDAJI ODKAZ TU.

Čierna hľuzovka (LANÝŽ) + Extra panenský olivový olej 200ml

Čierna hľuzovka (LANÝŽ) + Extra panenský olivový olej 200ml
Doprava ZADARMO nad 40€
+ DARČEK

Olej je vynikajúci k obohateniu prvých chodov založených na bruschetách, pizze, omeletách, bielych a červených masách, strukovinách a polievkach. Vyskúšajte ich v kombinácii s prepeličími vajciami, alebo pridajte do zemiakovej kaše, rizota, do cestovinových jedál.

Cena za 1 ks s DPH: 8,80 €
Cena za 1 ks bez DPH: 7,33 €
Skladom do 2-7 dní Kontaktovať predajcu
 
Výrobca: SPRAYLEGGERO SPRAYLEGGERO
Kód produktu: CE30800870
AKCIA Grilovanie
Popis

Čierna hľuzovka (LANÝŽ) + Extra panenský olivový olej 200ml

Extra panenský olivový olej (98%) je ochutený prírodnou arómou hľuzovky čiernej (2%). Olej tej najvyššej kvality lisovaný za studena delí gurmánov na dva tábory. Na tých, ktorý o nej nechcú ani počuť, a tých, ktorý sa do nej zamilovali. Cez zatuchnutú, až petrolejovú arómu je potrebné sa prejesť. No keď si zvyknete, je to ako závislosť. Silná a charakteristická aróma hľúz v kombinácii s vyváženým EVO olejom dodáva danému oleju intenzívne a pretrvávajúce aróma.

Olej je vynikajúci k obohateniu prvých chodov založených na bruschetách, pizze, omeletách, bielych a červených masách, strukovinách a polievkach. Vyskúšajte ich v kombinácii s prepeličími vajciami alebo pridajte do zemiakovej kaše, rizota, do cestovinových jedál. Inovatívnym balením sa vám podarí znížiť spotrebu oleja o 90%.

Zloženie:

98% Extra panenský olivový olej, 2% Aroma Hľuzovky čiernej.

S týmto sprejom znížite spotrebu oleja o približne 90%, Jedna nádoba spreju = cca 3 litre oleja. Neobsahuje plyn, konzervačné látky, aditíva (prídavné látky). Špeciálna fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom na dlhú dobu. 1 sekunda spreja SPRAY Leggero postačuje na ochutenie jedného jedla. Pod tlakom trysky je možné aplikovať olej v 3 rôznych formách (sprejovať, kvapkať, liať). Ideálny je na ryžové jedlá, omelety, pizzu, cestoviny, či na grilované mäso.

Vyrobené v Taliansku.

Parametre
Príchuť čierna hľuzovka
Veľkosť balenia 200 ml
Výrobca SPRAYLEGGERO
Trvanlivosť 12 měsíců od data výroby


Spracované v ČR

Dovážame výrobky z celého sveta, ale kontrolujeme ich a spracovávame s láskou.


Najlepšia kvalita

Starostlivo vyberáme každú surovinu a na spracovanie používame najmodernejšiu technológiu.


V harmónii s prírodou

Ponúkame výber toho najlepšieho z prírody a dovážame produkty priamo z miesta pestovania.