AKCIE: NOVÉ DARČEKOVÉ ZMESI TERAZ V PREDAJI ODKAZ TU.

Často kladené otázky

1) Nemôžem sa prihlásiť do svojho účtu, aby som mohol nakupovať so zľavou, prečo?
Ak sa nemôžete prihlásiť pomocou svojich prihlasovacích údajov, nechajte si vygenerovať nové heslo kliknutím na odkaz TU a zadaním svojho prihlasovacieho e-mailu, na ktorý vám za chvíľu príde odkaz na vygenerovanie hesla.

2) Mám sa zaregistrovať do e-shopu?
Áno, po registrácii do e-shopu automaticky získate 2% zľavu z ceny vašich produktov. Cenu môžete vidieť už po zľave, ktorá je viditeľná aj na produkte

3) Veľa nakupujem a chcel by som lepšie ceny, je nejaká možnosť?
Áno, preto máme vernostný program, kde postupne podľa vašich objednávok postupujete vo vernostnom systéme až po zľavu 7 %.

4) Som prihlásený do svojho účtu a nemôžem nájsť svoje predchádzajúce objednávky
Ak bola objednávka vytvorená v predchádzajúcom e-shope, tieto objednávky bohužiaľ nebolo možné "preniesť". Kde ich nájdete, je buď váš e-mail, na ktorý ste vytvorili objednávku, a zadáte do vyhľadávania "nuties.sk", objednávky by sa mali objaviť vo výsledkoch vyhľadávania. Objednávky vytvorené v aktuálnom eshope sú ľahko dohľadateľné v správe účtov

5) Stále platí doprava ZDARMA nad 80 EUR
Áno, doprava je stále ZDARMA pre objednávky nad 80 EUR, platí však len pre jednu zásielku, takže ak hmotnosť zásielky presiahne približne 20 kg alebo 25 kg v závislosti od zvolenej dopravy, budete ju musieť "rozdeliť" a zaplatiť za druhý balík.

Obrázek

Box s produkty v článku

Další články